MITSUBISHI ELECTRIC

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na hlavní menu
Technológie klimatizačných jednotiek Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric Quality

Mitsubishi Electric

Japonská spoločnosť Mitsubishi Electric sa vyznačuje 80-ročnou tradíciou vo výrobe a vývoji klimatizačných zariadení a tepelných čerpadiel. Vo svojom výrobnom sortimente Vám ponúka špičkové produkty reprezentujúce najvyššie štandardy komfortu, efektivity a životnosti. Spoločnosť si zaviedla na svoje produkty vlastný štandard kvality pod označením Mitsubishi Electric Quality.

  Inverterová technológia - plynulá regulácia výkonu zariadenia
  Technológie klimatizačných jednotiek Mitsubishi Electric

   Mitsubishi Electric meniče zabezpečujú optimálne riadenie prevádzkovej frekvencie. V dôsledku toho kompresor a ventilátor pracuje na taký výkon aký je momentálne potrebný, to znamená že tepelné čerpadlo sa vždy prispôsobí aktuálnej potrebe výkonu. Optimálne riadenie je použité vo všetkých systémoch vykurovania / chladenia Mitsubishi Electric. Takýto systém poskytuje maximálne pohodlie pri konzumácii minimálnej energie.
   Technológie klimatizačných jednotiek Mitsubishi Electric

    Viac informácií o inverterovej technológií Mitsubishi

     V čom sú kompresory Mitsubishi Electric odlišné od konkurenčních výrobkov ?

     Technical Award by Japan Society of Refrigeration and Air Conditioning engineers

     Kompresor je srdce celého systému.
     Ako prvý scroll kompresor na svete používá špeciálnú konštrukciu tesniaceho mechanizmu FCM (Frame Compliance Mechanism), ktorá zásadne snižuje straty netesnosťami a mechanickým trením. Dôsledkom tohoto riešenia je významná úspora energie v širokom prevádzkovom pásme kompresora.

     Tento nový kompresor dosiahol významných technických ocenení.

     "Technical Award by Japan Society of Refrigeration and Air Conditioning engineers"
     "The 1st Prize for Promoting Machine Industry".

     Pri konštrukcií FCM bolo využitých 31 nových patentovaných riešení.

     R22 technológia Replace Multi

     R22 technológia Replace Multi

     Táto technológia slúži nato aby sa dali použiť na staré rozvody v chladivom R22 nové klimatizačné jednotky s chladivom R410A. Pri výmene starých klimatizácií sa využije nielen medenné potrubie ale aj napájací zdroj, vedenie kávlov, ističe, komunikačná linka a káble s ovládačom. Potrebná investícia je výrazne nižšia než investícia do systému, kde je potrebné vymeniť potrubnú sieť. To tiež znamená významné úspory v čase a teda náklady na inštaláciu.

     Viac informácií o technológií Replace Multi

     Video aplikáciách technológie Replace Multi kliknite tu

     INICIATÍVA 2021 – LÁSKA K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU

     Tepelné čerpadlá s vysokým výkonnostným číslom by mohli značne znížil emisie CO2.

     INICIATÍVA 2021

     Ak by bolo 100% elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov energie, ako je veterná alebo slnečnej energie, tak emisie CO2 by boli rovné takmer nule.

     Zmena klímy je kľúčovým témou po celom svete, ktorá zásadným spôsobom ovplyvňuje našu budúcnosť. Kjótsky protokol určil ciele pre znižovanie skleníkového efektu a tým otepľovaniu atmosféry a redukcií emisií CO2.

     Zníženie emisií CO2 pomocou modernej technológie má tradíciu pri vysoko energeticky účinných výrobkoch Mitsubishi Electric a je chránená iniciatívou 2021 v oblasti životného prostredia a bude v tom pokračovať aj v budúcnosti. V ňom sa spoločnosť Mitsubishi Electric zaväzuje k dlhodobej ochrane klimatických zmien, s cieľom do roku 2021 prispieť k celkovému zníženiu emisií CO2 o 30%. Tento cieľ sa vzťahuje na emisie CO2 ako vo výrobe, tak aj prostredníctvom používania produktu.
     klimatizácia Mitsubishi Electronic