MITSUBISHI ELECTRIC

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na hlavní menu
Vítame Vás

Najväčšiu časť energií spotrebovaných v domácnostiach tvorí energia potrebná na vykurovanie, preto je dôležité vybrať si správny zdroj tepla. Vaše vykurovanie a chladenie s tepelným čerpadlom Mitsubishi Electric môže byť úplne nezávislé od stále sa zvyšujúcich cien fosílnych palív.

Vykurovanie a chladenie so svetovou značkou

Mitsubishi Electric vytvára komfortnú klímu, všade tam kde ľudia žijú a pracujú. Či už v obytnej sfére alebo komerčných priestoroch. V miliónoch budovách po celom svete sú inštalované produkty spoločnosti Mitsubishi Electric, ktoré reprezentujú najvyššiu technickú úroveň s akou sa môžete v tejto oblasti stretnúť. Potvrdzujú to aj referencie od koncových užívateľov, montážnikov a obchodníkov.

Za viac ako 70 rokov si japonská spoločnosť Mitsubishi Electric stanovila vždy nové štandardy komfortu, efektivity a životnosti ktoré vedú k neustálemu zdokonaľovaniu svojich systémov. Spoločnosť Mitsubishi Electric má rozsiahly výrobný program a je jeden z najvýznamnejších výrobcov na celom svete.

Podľa nášho sloganu Changes for the Better (zmeny k lepšiemu), je neustály vývoj našich výrobkov. Výrobný program pre naše výrobky je prispôsobený so zreteľom na potreby dneška a zajtrajška. Všetky naše systémy sú šetrné k životnému prostrediu, energeticky efektívne a veľmi tiché, v skratke navrhnuté tak, aby Vám robili radosť čo najdlhšie.

Ukážka technológie Mitsubishi Electric kliknite tu